Saturday, September 26, 2015

Basic

Во местово се заљубив! Одлично за дневна прошетка, многу мирно и чисто. Овде е ладно и затоа се одлучив за trench палто кое што го искомбинирав со обична бела маичка и темни фармерки. Се надевам дека ви се допаѓа.Фармерки- H&M ; маица -H&M ; Trench coat - Stradivarius ; чизми - vox shoes ; ташна -локална продавница ; очила за сонце - h&m

2 comments:

 1. Азизе, преубаво место и преубави фотографии. Убаво си се облекла за прошетка :)

  Sanja's Burgundy Blog
  Sanja's Burgundy Blog on Facebook

  ReplyDelete
 2. prekrasne fotografije...super izgledaš! sviđa mi se jako taj tamni ruž.

  http://modaodaradosti.blogspot.ba/

  ReplyDelete