Sunday, August 23, 2015

Rock Your World

Здраво на сите, дојдовме до крајот и на оваа недела а наскоро ни завршува и летото. За овој викенд сакав да бидам облечена во светли летни бои, маичкава ја немав облечено до сега а  мислам дека одлично стои во комбинација со панталоните. Се надевам дека ви се допаѓа. :)
5 comments:

 1. Прекрасно изгледаш!

  ReplyDelete
 2. Pretty outfit! I really like these high-waisted jeans lately. :)

  ReplyDelete
 3. Едвај чекав да видам како ќе ја искомбинираш маичкава :) Фармерките ти стојат совршено.
  Многу ми се свиѓаат штиклите :*

  Sanja's Burgundy Blog
  Sanja's Burgundy Blog on Facebook

  ReplyDelete
 4. Sovrshena si!Ako mislam deka ne mozhe da izgledash podobro, sekogash iznenaduvash so narednite postovi, bravo:*

  ReplyDelete