Wednesday, June 3, 2015

Spring outfit

Денес беше многу топло па се одлучив за посвежа комбинација. Се надевам дека ви се допаѓа. Фотографиите се направени од најдобрите Foto Studio Flash

Pants - Calipoe ;  Top - Zara ; Bag - Duki Daso ; Watch - Michael Kors

4 comments:

 1. Нежно и женствено, а сепак лежерно.Секоја чест!

  ReplyDelete
 2. Прекрасно изгледаш, тексас јакната ми е омилена :)

  http://corleonka.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. preubava proletna kombinacija! :)

  http://donnaoctober.blogspot.com/
  https://instagram.com/donnaoctober/

  ReplyDelete