Friday, June 19, 2015

Outfit post + BIG GIVEAWAY

Здраво на сите! Си ветив дека летниов период ќе постирам повеќе постови со модни комбинации, ама периодов бев ептем зафатена па некако го запоставив блогот, плус сега ни почна и Рамазан па нема да имам многу време за сликање. Па наредниов период очекувајте повеќе постови со рецензии од продукти што ги тестирав последниов период.
Денес имам по едноставна комбинација која што мислам дека би била совршена за вечерен "дејт" изглед.
Фармерките ги добив од http://www.amiclubwear.com/ јас лично сакам вакви искинати фармерки иако не се за сечиј вкус. Изработени се од појак материјал или незнам како да го наречам па нема да се искинат уште повеќе, како што ми се има случено со други фармерки.
Исто така http://www.amiclubwear.com/ организира дарување, картичка за шопинг од 50$, па посететеја нивната страна одберете си го омиленото парче и напишете го во коментар па со помош на www.random.org ќе го објавиме добитникот во рок од 2 недели.

Единствено што треба да направите е да ме заследите на фејсбук Fashion and Makeup или на инстаграм @azizerose и во коментар да го напишете омиленото парче од http://www.amiclubwear.com/  вашето име и емаил адреса.
Со среќа! :)


Победник на дарувањето е Вера Ангелакова, честитки :)
23 comments:

 1. You are so pretty! These jeans look amazing :)

  ReplyDelete
 2. kako i sekogas tvoite outfiti me voodusevuvaat

  ReplyDelete
 3. Мене овие чевли многу ми се допаднаа, првично поради бојата, потоа поради моделот.
  http://www.amiclubwear.com/shoes-heels-mf-miya-1neonyellow.html

  Атанасова Памела
  pamelche998@gmail.com

  ReplyDelete
 4. http://www.amiclubwear.com/accessories-handbags-kk89a-8100pinkblue.html

  Нела Димитрова
  neladimitrova@yahoo.com

  ReplyDelete
 5. http://www.amiclubwear.com/swimsuit-twopiece-kk88-yh7067whiteblack.html

  theglamorousb@hotmail.com
  чавдарова анастасија
  http://theglamorousb.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. http://www.amiclubwear.com/clothing-shorts-kk89c-859lightblue.html

  Марија Стојковска
  stojkovskam@yahoo.com

  ReplyDelete
 7. Arta demishi

  arta.demishi@gmail.com

  ReplyDelete
 8. Angela VanchevskaJune 19, 2015 at 12:18 PM

  http://www.amiclubwear.com/shoes-heels-sr-endorablack.html

  Ангела Ванчевска
  ella.vanchevska@outlook.com

  ReplyDelete
 9. http://www.amiclubwear.com/accessories-handbags-kk89a-8100pinkblue.html

  Сања Најдовска
  sanja_najdovska@hotmail.com

  ReplyDelete
 10. Almirasulo@gmail.com

  ReplyDelete
 11. Одлична објава Азизе, браво за успехот! :*

  http://www.amiclubwear.com/shoes-heels-el-glee-78blacksupu.html

  Илина Пејоска
  ilinapejoska@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Андријана Цоковиќ
  http://www.amiclubwear.com/shoes-heels-sr-peggyblack.html

  E-mail: Andrijanakrstevska@hotmail.com

  ReplyDelete
 13. http://www.amiclubwear.com/shoes-heels-fd-aruba-sblacknbpu.html
  Стефана Трајковиќ
  trajkovik12@gmail.com

  ReplyDelete
 14. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 15. Азизе, супер изгледаш!! *.*

  http://www.amiclubwear.com/clothing-top-kk89c-4106black.html

  Вера Ангелакова
  v.angelakova@hotmail.com

  v.angelakova@hotmail.com

  ReplyDelete
 16. Прекрасна си <3

  http://www.amiclubwear.com/clothing-top-n3-gt-5009black.html

  Ангела Стојаноска
  angela-stojanoska@hotmail.com

  ReplyDelete
 17. Kadira14juskoska@gmail.com

  ReplyDelete
 18. Одлична!

  Eлена Василевска
  elenav1997@gmail.com
  http://www.amiclubwear.com/accessories-handbags-kk89a-26sblacksnake.html

  ReplyDelete
 19. http://www.amiclubwear.com/shoes-heels-el-glee-78blacksupu.html

  Маријана Ќушкоска
  marijana.kj@hotmail.com

  ReplyDelete
 20. You look amazing
  Beautiful outfit

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  ReplyDelete
 21. Juskoskaa98@gmail.com

  ReplyDelete